Skip to main content

ПРО НАС

   Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» Харківської міської ради надає медичну і медико – соціальну допомогу дітям у віці від 1 місяця до 18 років – мешканцям м. Харкова. Також, у стаціонарі отримують лікування діти, мешканці районів Харківської області, із онкогематологічною, гематологічною патологіями та діти, хворі на ниркову недостатність.

   Історія закладу бере початок з вересня 1950 р. На той час було відкрито стаціонар для дітей на 60 ліжок у пристосованій двоповерховій будівлі дитячого садку по вулиці Верстатобудівельній.

   В подальшому, у 1954 році, стаціонар був переведений у будівлю по вулиці Зіньковській, в якому було розширено поліклінічне відділення та розгорнуто 150 стаціонарних ліжок.

   У 1966 році для лікарні було споруджено нову будівлю по вулиці Луї Пастера, 2.

   У грудні 1966 року, рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради народних депутатів № 1288 «Про створення дитячої міської лікарні», «Дитяча міська лікарня № 16» реорганізована в самостійний заклад.

   На сьогоднішній день у складі Лікарні: стаціонар на 200 ліжок (6 клінічних і 9 параклінічних відділів) та 3 консультативних кабінета: лікаря гематолога дитячого, нефролога дитячого та пульмонолога дитячого.

   Лікарня є базою кафедри педіатрії № 2 Харківського національного медичного університету,кафедри клінічної фармації Харківської національної фармацевтичної академії та 3-х медичних коледжів. У закладі здійснюється підготовка лікарів-інтернів та спеціалістів середньої медичної ланки.