Skip to main content

Загально-лікарняний персонал

Медичні сестри традиційно відіграють значну роль в системі охорони здоров’я. В нашій лікарні робота з сестринським персоналом спрямована на придбання грамотних професійних навичок; проведення контролю за роботою медичних сестер; впровадження методик, які дозволяють працювати відповідно до діючих стандартів надання медичної допомоги.

Сестринській персонал нашого закладу є мобільним колективом фахівців, від яких залежить якість надання медичної допомоги маленьким пацієнтам.

В КПН «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» ХМР працює 73 медичних сестри, з них: 8 бакалаврів, 33 медичні сестри з вищою кваліфікаційною категорією, 8 – з першою та п’ять з другою категорією; 3 медичні сестри пройшли стажування в гематологічному відділенні «Kinder spital St. Anna» міста Відень (Австрія).

У десятці найкращих медичних сестер України є представниця нашого закладу, Синенко Юлія, яка приймала участь у ІХ всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер «Ескулап професіонал».

Для медичних сестер лікарні регулярно проводяться науково-практичні конференції, участь в яких беруть провідні спеціалісти Асоціації медичних сестер, «Служби організації інфекційного контролю», компанії «Інтердез», «Учбово-тренувального відділу станції швидкої невідкладної допомоги» та ін.

Робота медичної сестри дитячої лікарні має ряд особливостей, але медична сестра, яка «…висушила сльозу на щоці дитини, гідна зодчого, возваявшого величний храм». Запрошуємо на роботу до нашого дружнього колективу.

Слободенюк Ірина Павлівна

725-18-91

Головна медична сестра

Освіта: бакалавр

Категорія: вища

Стаж: 33 роки

Голова ради медичних сестер м. Харкова Член Асоціації медичних сестер м. Харкова та Харківської області

Сархадова Ірина Іванівна

Спеціалізація: лікар-методист

Категорія: перша

Стаж: 38 роки

Гуренко Світлана Дмитрівна

Спеціалізація: лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку

Категорія: вища

Стаж: 24 роки